13 sierpnia 2013

Polki już w Gdyni, za 2 dni startują ME!

Szczypiornistki juniorskiej reprezentacji Polski od poniedziałkowego popołudnia są już w Trójmieście. Biało-czerwone dwukrotnie trenowały na parkiecie Hali Sportowo-Widowiskowej w Gdyni.

Polki w pocie czoła trenują w HSW Gdynia /Fot. JG (3)

Podopieczne Haralda Tłuczykonta po intensywnym zgrupowaniu w Giżycku i szeregu gier sparingowych z reprezentacjami Białorusi i Francji dostały parę dni wolnego. Wszystkie z nich skorzystały z okazji pobytu w rodzinnych stronach, a już w poniedziałek ponownie zameldowały się w Trójmieście.

Praktycznie prosto z pociągów i autobusów Biało-czerwone przeniosły się na parkiet Hali Sportowo-Widowiskowej, gdzie pod okiem sztabu trenerskiego w pełnym składzie odbyły blisko dwugodzinny trening. Zajęcia na siłowni i hali upłynęły w radosnej atmosferze, choć wszystkim ćwiczeniom towarzyszyło związane ze startem imprezy napięcie.

Polki kolejny trening odbędą we wtorek późnym popołudniem (godz. 17:00). Zespół trenera Tłuczykonta w pierwszej fazie mistrzostw wystąpi w grupie A, gdzie za rywali mieć będzie Hiszpanię, Portugalię i Rumunię. Wszystkie swoje mecze Biało-czerwone rozgrywać będą w Gdyni.

Mistrzostwa Europy kobiet do lat 17 wystartują już w czwartek 15 sierpnia i trwać będą aż do 25 sierpnia. Mecze rozgrywane będą na hali w Gdyni oraz Hali AWFiS w Gdańsku. Wstęp na wszystkie spotkania jest darmowy.

Więcej na temat ME kobiet do lat 17 na oficjalnej stronie turnieju (http://eurohandballpoland2013.pl).

(MW)

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest