18 sierpnia 2013

Skoncentrowane na Hiszpankach

W piątek młode reprezentantki Polski wysoko przegrały swoje spotkanie z Rumunią. Dziś podopieczne Haralda Tłuczykonta, w meczu o wyjście z grupy, zmierzą z Hiszpankami. – Zrobimy wszystko, żeby nie zawieść kibiców – mówi rozgrywająca Karolina Mokrzka.

– Wiadomo, że mecz z Rumunią ciągle siedzi nam w głowie, jednak to już przeszłość. Teraz musimy się skupić na Hiszpankach – mówi zawodniczka Jutrzenki Płock. Dodaje również, że zrobiły wszystko, aby jak najlepiej przygotować się do tego spotkania. – Dzień wolny spędziłyśmy przygotowując się do niedzielnego meczu. Trener dał nam również odpocząć zarówno psychicznie, jak i fizycznie.

Rozgrywająca reprezentacji zaznacza, że do meczu podejdą skupione i dobrze przygotowane: – Trenerzy mocno przybliżyli nam grę hiszpańskiej drużyny, poprzez materiały wideo. Znamy słabe punkty przeciwnika, wiemy czego możemy się spodziewać. Nie ukrywa również, że dużym wsparciem są dla nich kibice, którzy w każdym spotkaniu gorąco je dopingują. – Sądzę, że kibice nam pomogą w tym spotkaniu. Dzięki dopingowi są dla nas dużym wsparciem. Mam nadzieję, ze ich nie zawiedziemy.

Spotkanie z Hiszpankami rozpocznie się dziś o godzinie 17.00 w Hali Sportowo-widowiskowej w Gdyni. Wstęp na wszystkie mecze mistrzostw jest wolny.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest