27 sierpnia 2013

Liga Mistrzów w nc+

Przez dwa najbliższe lata zmagania najlepszych europejskich ekip w ramach Ligi Mistrzów, kibice będą mogli śledzić za pośrednictwem platformy nc+. Umowa obejmuje zarówno rozgrywki mężczyzn, jak i kobiet.

– Polska to kluczowy rynek dla piłki ręcznej i Ligi Mistrzów, zwłaszcza od momentu awansu Vive Targów Kielce do rozgrywek Final Four – nie kryje przedstawiciel EHF Marketing, Peter Vargo.

– Kontynuujemy naszą strategię polegającą na budowie silnej i zróżnicowanej oferty sportowej – wyjaśnia prezes platformy nc+, Julien Verly. – Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością transmisji tych rozgrywek i chcemy mieć swój udział we wzroście zainteresowania piłką ręczną w Polsce

W gronie komentatorów znajdą się Piotr Karpiński i Robert Skrzyński. Transmisje realizowane będą z wykorzystaniem zaawansowanych technik telewizyjnych (super slow motion, kamery w bramkach), a meczom polskich drużyn towarzyszyć będzie studio nadawane prosto z hali.

Liga Mistrzów u nowego nadawcy zadebiutuje już w najbliższy czwartek przy okazji transmisji meczu Orlen Wisły Płock z Montpellier. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 19:00, pokaże kanał nSport.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest