2 października 2013

Wspólna inicjatywa Płocka i Kielc

W najbliższą sobotę o godz. 15.30 w płockiej ORLEN Arenie, tuż przed meczem PGNiG Superligi Mężczyzn, ORLEN Wisła Płock – KS VIVE Targi Kielce, zostanie rozegrane spotkanie drużyn juniorów młodzieżowych obu klubów. Młodzi zawodnicy zagrają z emblematami popierającymi akcję, zainicjowaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki – „Stop zwolnieniom z wf-u”.

Na pomysł wpadliśmy wspólnie z trenerem Rafałem Bernackim około rok temu lecz z różnych względów nie udało się go na zrealizować. W tym sezonie postanowiliśmy spróbować ponownie – powiedział Michał Skórski, trener Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Wisła Płock.

Głównym celem przedsięwzięcia jest organizacja meczów grup młodzieżowych przed ligowymi spotkaniami. – Jest to wspaniała forma promocji naszej dyscypliny wśród młodzieży. Rozpoczynamy wspólnie z VTK, ale chcemy zachęcić inne kluby Superligi do organizacji podobnych wydarzeń w swoich halach. Ponadto razem z naszą młodzieżą chcemy się włączyć do akcji "Stop zwolnieniom z wf-u" – dodał Skórski.

Wstęp do hali na sobotni mecz za okazaniem karnetów i biletów na mecz PGNiG Superligi ORLEN Wisła Płock – KS VIVE Targi Kielce. Podobnie spotkanie zostanie rozegrane w Kielcach podczas rundy rewanżowej.

Cała akcja jest wspólną inicjatywą SKF Wisła Płock, SPR Wisła Płock i KS Vive Targi Kielce.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest