21 października 2013

Gotowe do walki o punkty

Przed wylotem do Podgoricy na mecz kw. ME, kobieca reprezentacja Polski będzie trenować w Warszawie trzykrotnie. Biało-czerwone mają w planach dwa treningi w Arenie Ursynów oraz zajęcia na siłowni. Nastroje w ekipie są dobre, Polki mają szacunek do ostatnich dokonań swoich najbliższych rywalek, ale na pewno się ich nie obawiają. – W każdym meczu wychodzimy na parkiet z myślą o zwycięstwie – podkreślają.

Czarnogórki to aktualne mistrzynie Europy oraz wicemistrzynie olimpijskie. Te osiągnięcia muszą budzić szacunek, ale przypomnijmy, że w ostatnich latach nasza reprezentacja mierzyła się znimi kilkakrotnie i zazwyczaj były to wyrównane spotkanie. Mimo, to Polki za każdym razem schodziły z parkietu pokonane, być może to dobry moment aby odmienić tę niekorzystną dla nas statystykę.

We wtorek rano (g.10:30) reprezentantki Polski wylecą z Warszawy do chorwackiego Dubrovnika, skąd autokarem udadzą się do oddalonej o około 150 km Podgoricy. Na miejscu powinny zameldować się około godziny 17:00. Już na miejscu sztab szkoleniowy kadry zdecyduje czy przeprowadzić wieczorny, lekki trening w miejscowej hali.

W dniu meczu Biało-czerwone będą miały zajęcia video połączone z analizą taktyczną gry rywalek, początek środowego spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.

/Fot. JG (6)

 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest