31 października 2013

Kadra B zagra w Wągrowcu

Od poniedziałku na zgrupowaniu w Wągrowcu przebywa kadra B reprezentacji Polski mężczyzn. Podopieczni Damiana Wleklaka i Marcina Pilcha w dniach 2-3 listopada wystąpią w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu. W imprezie zagrają również drugie drużyny Niemiec i Norwegii. Czwartym zespołem będzie miejscowa Nielba.

– Trenujemy dwa razy dziennie. Zajęcia na siłowni mieliśmy zaraz po przyjeździe oraz wczoraj. Od trenera Michaela Bieglera dostaliśmy do wykonania określone zadania. Dotyczy to zwłaszcza obrony. Z zawodnikami na wideo analizujemy mecze, jakie rozegraliśmy z ekipami z Niemiec i Norwegii podczas kwietniowego turnieju w Gdańsku – powiedział drugi trener Marcin Pilch.

Siedemnastym zawodnikiem, który jako ostatni dołączył do kadry B jest Damian Krzysztofik. Obrotowy słowackiego Tatrana Preszow przez kilka trenował w Płocku z pierwszą reprezentacją.

Kadra Polski B na turniej w Wągrowcu:

bramkarze: Adam Malcher (KS Gwardia Opole), Lech Kryński (SPR Stal Mielec), Adam Morawski (SPR Wisła Płock).
rozgrywający: Rafał Przybylski, Piotr Masłowski (obaj KS Azoty Puławy), Paweł Krupa (KS Pogoń Handball Szczecin), Kamil Sadowski, Antoni Łangowski (obaj MMTS Kwidzyn), Maciej Pilitowski (MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.), Paweł Niewrzawa (TuS N-Luebbecke)
obrotowi: Marek Daćko (Piotrkowianin), Damian Krzysztofik (Tatran Preszow), Łukasz Rogulski (SPR Wybrzeże Gdańsk).
skrzydłowi:
Wojciech Jedziniak (KS Pogoń Handball Szczecin), Adrian Nogowski (MMTS Kwidzyn), Wojciech Gumiński (MKS Zagłębie Lubin), Jakub Łucak (SPR Chrobry Głogów).

Program turnieju:02.11.
10:00 Nielba Wągrowiec -Niemcy

12:00 Polska – Norwegia

17:00 Niemcy – Norwegia

19:00 Polska – Nielba Wągrowiec

03.11.

10:00 Nielba Wągrowiec – Norwegia

12:00 Polska – Niemcy.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest