22 listopada 2013

WspieramyKlub.pl partnerem ZPRP

Związek Piłki Ręcznej w Polsce nawiązał współpracę z platformą „wspieramyklub.pl”, której  celem jest pomoc finansowa dla klubów oraz organizacji sportowych w Polsce. Jest to pierwszy tego typu projekt w naszym kraju. Kluby sportowe i organizacje zrzeszone w platformie internetowej wspieramyklub.pl poprzez aktywność na swoich profilach (minimum raz w tygodniu) będą otrzymywać wsparcie finansowe w wysokości 70% zysków netto platformy do podziału pomiędzy siebie.

 

Podział zysków będzie następował pomiędzy wszystkie kluby i organizacje zrzeszone,
wg. następujących zasad:

– 60% będzie dzielone po równo pomiędzy wszystkie kluby i organizacje zrzeszone,

– pozostałe 10% będzie podzielone na 10 klubów i organizacji sportowych, które uzyskają największą popularność wśród użytkowników na portalu wspieramyklub.pl.

Aby dołączyć do grona zrzeszonych organizacji , wystarczy prawidłowo wypełnić formularz dostępny na stronie:  http://wspieramyklub.pl/zarejestruj_swoj_klub.                            

Wydrukowane i podpisane 2 egzemplarze umowy zrzeszeniowej wraz z niezbędnymi załącznikami należy wysłać do nas na adres:

APOYO SPORT Sp. z o.o.; ul. Olszewskiego 6 lok. 3.09; 25-663 Kielce.

Po otrzymaniu dokumentów aktywowany zostanie profil klubowy.

Platforma działa również z myślą o młodych talentach, dla których utworzono osobną zakładkę „wspieramy talenty”, gdzie prezentowane są indywidualne profile zawodników.

– Mamy nadzieję, że współpraca ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce zaowocuje popularyzacją dyscypliny zarówno wśród sportowców, jak i kibiców. Ponadto, liczymy
na zainteresowanie klubów, które serdecznie zapraszamy do zakładania profili na naszej stronie – mówi Justyna Pacelt, koordynator programu ds. związków i organizacji.  

– Za pośrednictwem naszej strony zamierzamy promować zarówno dyscyplinę, jak i działalność Związku. Nasz portal dedykowany jest szeroko pojętej społeczności sportowej poczynając przede wszystkim od zawodników, poprzez kluby i organizacje aż po kibiców i sponsorów. Dzięki ich aktywności na portalu, zwiększają się możliwości wsparcia finansowego dla klubów i zawodników, co jest jednym z naszych głównych założeń – dodaje.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest