2 grudnia 2013

Sezon Małej Ligi wystartował!

Rozpoczęła się wspaniała zabawa dla najmłodszych adeptów piłki ręcznej. Rozgrywki Małej Ligi w sezonie 2013/2014 wystartowały 29 listopada. Od wczesnych godzin porannych dzieciaki wspaniale bawiły się rywalizując ze sobą w duchu „fair play”.

 

Mała Liga z roku na rok zyskuje nowych sprzymierzeńców. Inicjatywę i działania Klubu Wiertmet wspierają wybitne osobistości związane ze sportem prof. Janusz Czerwiński i Stanisław Majorek. To pod ich kierunkiem reprezentacja Polski mężczyzn wywalczyła jedyny w historii polskiej piłki ręcznej medal olimpijski.

Starosta Gorlicki Mirosław Wędrychowicz oraz Klub Sportowy Vive Targi Kielce również włączyli się w działania Klubu Wiertmet . Wszystko to powoduje, że impreza zyskuje na randze i stanowi doskonałą promocję szczypiorniaka wśród najmłodszych. W sezonie 2013/14 impreza realizowana jest przez tarnowskie Stowarzyszenie Ich Lepsze Jutro.

 

Po pierwszej kolejce rozgrywek prowadzą gospodarze UKS Wiertmet Libusza a zaraz za nimi drużyna  UKS Sęp Wilczyska. Oba zespoły zanotowały komplet zwycięstw.

Następna kolejka rozgrywek odbędzie się 17 grudnia 2013.

KOMUNIKAT [plik PDF]

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest