13 stycznia 2014

Popełniliśmy zbyt dużo błędów…

– Zadecydowała zbyt duża liczba błędów po naszej stronie, szkoda niewykorzystanych rzutów karnych – to komentarze, które dało się najczęściej słyszeć w polskich szeregach po przegranym meczu z Serbią. Wtorek to dzień odpoczynku dla drużyn występujących w grupie C mistrzostw Europy, a już w środę Polacy zmierzą się z Francuzami.

Michael Biegler: Gratuluję rywalom zwycięstwa. W pierwszej połowie popełniliśmy  zbyt dużo błędów. Mieliśmy chyba około sześć, siedem strat, oddawaliśmy zbyt szybko rzuty. Start drugiej partii był dla nas bardzo dobry, niestety nie udało nam się utrzymać tego poziomu gry do końca spotkania.

Piotr Chrapkowski: To był mecz obrony, super spisali się bramkarze w obu drużynach. Zbyt dużo błędów po naszej stronie, martwią niewykorzystane rzuty karne, liczymy na punkty w następnych spotkaniach.

Vladan Matic (trener Serbii): Gratuluję Polakom dobrego meczu. Pierwsza połowa była  w naszym wykonaniu bardzo dobra, ale w drugiej szło nam już dużo gorzej, szczególnie w ataku. Tym bardziej cieszy nas zwycięstwo. Obaj bramkarze zagrali bardzo dobre zawody, ale nasza obrona była lepsza, szczególnie w ostatniej akcji meczu.

Petar Nenadic (rozgrywający Serbii): Biorąc pod uwagę jak dzisiaj zagraliśmy, ile błędów popełniliśmy, jesteśmy bardzo szczęśliwi ze zwycięstwa, liczą się punkty! Życzę moim przyjaciołom z Polski powodzenia w następnych meczach tutaj.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest