15 stycznia 2014

Skoncentrować się na meczu z Rosją

W polskim obozie po meczu z Francją dominują smutek i przygnębienie, ale trudno się dziwić kiedy drugi mecz z rzędu przegrywa się różnicą jednej bramki. – Musimy jednak jak najszybciej zapomnieć o tej porażce, teraz przed nami ogromnie ważne starcie z Rosjanami – podkreślają Polacy.

 

Michael Biegler:

Gratuluję rywalom zwycięstwa. Po meczu z Serbami bardzo dużo ze sobą rozmawialiśmy. Te rozmowy przyniosły skutek, ale teraz nie chcę już za dużo mówić o tym co było. Dzisiaj od stanu 20:20 mogliśmy więcej zyskać, inaczej rozwiązać niektóre akcje, ale w tym okresie zawiodła nasza skuteczność. Teraz koncentrujemy się na kolejnym meczu z Rosją, nie ma sensu rozwodzić się nad tym co się dziś wydarzyło. To nam nie pomoże, myślimy już tylko decydującym dla nas, piątkowym spotkaniu.

Kamil Syprzak:

Dziś daliśmy z siebie wszystko, ale ponownie przegraliśmy jedną bramką, to boli. Przed nami super ważny mecz z Rosją i na nim się koncentrujemy.

Claude Onesta (trener Francji):

Na wstępie gratulacje dla polskiej ekipy, znakomicie zagraliście w dzisiejszym meczu. To było bardzo intensywne, pełne twardej, sportowej walki spotkanie. Spodziewaliśmy się tego zresztą, tak już jest na mistrzostwach Europy. Byliśmy blisko aby zejść z boiska jako pokonani, ale na szczęście stało się inaczej i możemy się cieszyć z dwóch punktów.

Luka Karabatic (obrotowy Francji):

To było niesamowite spotkanie, mogliśmy równie dobrze je przegrać, jak i znacznie wcześniej niż w ostatniej minucie rozstrzygnąć na swoja korzyść. Jesteśmy jednak bardzo usatysfakcjonowani tą wygraną.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest