14 marca 2014

Mała Liga Szczypiorniaka Żywiec

Pierwszy turniej MAŁEJ LIGI SZCZYPIORNIAKA ŻYWIEC wystartuje tydzień później niż zaplanowano. Przyczyną jest duże zainteresowanie drużyn udziałem w imprezie. W tej sytuacji harmonogram musiał być całkowicie zmieniony. Nowy termin wyznaczono na 22 marca br.
Ostatecznie w MAŁEJ LIDZE SZCZYPIORNIAKA ŻYWIEC 2014, w kategorii chłopców i dziewcząt, wystartuje 17 zespołów z Żywca, Łękawicy, Lipowej, Rajczy i Ustronia. Wszystkie zgłoszone drużyny otrzymają dzięki głównemu sponsorowi – PGNiG koszulki meczowe z numerami, w których będą występowały podczas meczów oraz piłki, aby ich przygoda z handballem była kontynuowana również poza turniejami Małej Ligi.
Organizator przewiduje również dodatkowe nagrody dla najlepszych drużyn, które będą wręczone podczas turnieju finałowego 17 maja br. Do finału awansują po trzy najlepsze zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców, które zagrają o pierwsze, drugie i trzecie miejsce systemem „każdy z każdym”.
Zapowiada się wiele emocji, a pierwsze rozstrzygnięcia już w sobotę, 22 marca br. w hali sportowej SP nr 8 w Żywcu – Oczkowie przy ul. Niezapominajki, gdzie do zmagań przystąpią: drużyny: USTROŃ I (dz), USTROŃ 2 (dz), SP NR 8 ŻYWIEC (dz), SP LIPOWA (dz), USTROŃ I (ch), USTROŃ 2 (ch), SP NR 8 ŻYWIEC (ch), SP LIPOWA (ch).
Mała Liga Szczypiorniaka PGNiG stanowi część obchodów jubileuszu 85-LECIA Śl.ZPR.

Patronat honorowy nad imprezą objął Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

Program turnieju:

,

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest