17 marca 2014

Cztery lata Ligi Podbeskidzkiej

Wiele się działo podczas ostatniego turnieju Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt, który odbył się w minioną sobotę w Czernichowie. Jak zwykle nie brakowało dramaturgii i niespodzianek. Większość z meczów przyniosła ogromne emocje. Ale największe przeżycia miały zapewne debiutantki. ZPRP jest jednym z honorowych patronów rozgrywek.

– Na parkiecie hali w Czernichowie po raz pierwszy zaprezentowały się drużyny PTG Sokół II w Gminie Czernichów i Radziechowy – mówi Sabina Kiełtucka, rzecznik prasowy Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt.

W tym spotkaniu Radziechowy pokonały PTG Sokół II w Gminie Czernichów 10:0 (5:0).

Turniej w Czernichowie był również okazją do świętowania czterech lat piłki ręcznej na Żywiecczyźnie. Z tej okazji Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Żywiecczyzna wręczyło obecnym na sali Medale za Zasługi dla Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt i odznaki „Przyjaciel Ligi”.

– Wyróżnienia otrzymały osoby wspomagające naszą ligę. Ale to jeszcze nie wszyscy i na kolejnych turniejach będziemy wręczać kolejne wyróżnienia – mówią Andrzej Krempel i Jarosław Dudek, prezes i wiceprezes SPR Żywiecczyzna.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest