24 marca 2014

Rekrutacja do NLO SMS ZPRP Gdańsk

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce, z siedzibą w Gdańsku, podało zasady rekrutacji w roku szkolnym 2014/2015. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą do dnia 22 maja 2014 r. Egzaminy wstępne rozpoczną się 5 czerwca od badań lekarskich, a zakończą 9 czerwca. W tym czasie zawodnicy przejdą testy sprawności fizycznej, egzamin zakończą gry kontrolne. W tym roku na młodych adeptów piłki ręcznej w gdańskiej SMS czeka 15 miejsc.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty dotyczące zasad naboru do NLO SMS ZPRP w Gdańsku w roku szkolnym 2014/2015 znaleźć można na stronie internetowej szkoły w zakładce REKRUTACJA – http://www.nlosmsgdansk.pl/informacje.html.

Gdańska SMS ZPRP funkcjonuje od 1997 roku. Przeszło 70 zawodników, absolwentów szkoły, występuje w PGNiG Superlidze Mężczyzn oraz rozgrywkach I ligi. Młodzież stanowi trzon reprezentacji juniorskich. W 2013 roku aktualni jeszcze uczniowie III klasy SMS ZPRP Adam Morawski i Ignacy Bąk, znaleźli uznanie w oczach szkoleniowca reprezentacji Polski Michaela Bieglera, biorąc udział w konsultacji kadry narodowej seniorów.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest