25 marca 2014

W Poznaniu trwa moda na mini handball

Wielkie emocje towarzyszyły ostatniemu pojedynkowi rozgrywanemu w ramach turnieju Pucharu Volkswagen Poznań Mini Handball. Rozgrywki te, które zachęcają dzieci do uprawiania piłki ręcznej, już od kilku lat cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych adeptów szczypiorniaka.

Naprzeciwko siebie stanęły drużyny SP 46 oraz gospodarza czwartkowych zawodów, SP 85 w Poznaniu. I choć pierwsze minuty pojedynku nie zwiastowały wielkich emocji i zawodnicy reprezentujący SP 85 szybko objęli wysokie prowadzenie, to ambitna drużyna z „46” nie zamierzała oddawać meczu bez walki.

Goniąca wynik podstawówka z ulicy Inowrocławskiej doprowadziła w końcu do remisu. Bramkę na wagę zwycięstwa, na kilka sekund przed zakończeniem meczu, rzucili jednak gospodarze i zawodnikom w pomarańczowych koszulkach zabrakło już czasu, aby powalczyć o korzystny dla siebie rezultat. Pomimo tej porażki młodzi szczypiorniści mogli być dumni ze swojej postawy.

Więcej informacji o cyklu turniejów Volkswagen Poznań Mini Handball Cup oraz szczegółowe wyniki na stronie: www.minihandball.pl.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest