10 kwietnia 2014

Kup bilet na mecz z Hiszpanią i Niemcami

Test z Mistrzami Świata, a trzy dni później batalia z Niemcami o awans do MŚ Katar 2015 wielkie emocje w ERGO ARENIE! W piątek rusza sprzedaż biletów na mecze piłkarzy ręcznych Polska-Hiszpania i Polska-Niemcy, które odbędą się odpowiednio 4 oraz 7 czerwca, w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

/Fot. N.Barczyk

Pasjonująco dla fanów szczypiorniaka zapowiada się pierwszy tydzień czerwca w ERGO ARENIE!  W odstępie zaledwie 4 dni w hali na granicy Gdańska i Sopotu dwukrotnie zagra reprezentacja Polski  w piłce ręcznej. W środę, 4 czerwca, Polska zmierzy się z Hiszpanią.

Towarzyski, lecz niezwykle prestiżowy pojedynek z najlepszą drużyną globu  będzie ostatnim sprawdzianem Biało-Czerwonych przez meczami play-off decydującymi o awansie do Mistrzostw Świata Katar 2015. W sobotę, 7 czerwca, o godz. 16.45 Polska zagra z reprezentacją Niemiec. Awans do Mistrzostw Świata wywalczy zespół, który okaże się lepszy w dwumeczu.

Rewanż zaplanowano tydzień później w Magdeburgu. Rozegrane do tej pory w ERGO ARENIE dwa mecze reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych (z Niemcami i Szwecją) zgromadziły na trybunach w sumie ponad 20 000 widzów – co jest rekordem frekwencji na meczach piłki ręcznej w naszym kraju. Ten rekord może zostać wyrównany podczas dwóch meczów z udziałem Biało-Czerwonych na początku czerwca.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie  się w piątek 11 kwietnia od godz. 10:00 i potrwa do środy 16 kwietnia do godz. 10:00. Przedsprzedaż prowadzona będzie poprzez stronę  www.ergoarena.pl i  kasę nr 3 w ERGO ARENIE*.

*godziny funkcjonowania kasy w ERGO ARENIE podczas przedsprzedaży:

11 kwietnia Piątek w godz. 10-16

12 kwietnia Sobota  w godz. 11-15

13 kwietnia Niedziela  w godz. 14-18

14 kwietnia  Poniedziałek w godz. 10-17

15 kwietnia  Wtorek w godz. 10-17

W pozostałe dni: środa-piątek 10-16

Sprzedaż  w pozostałych punktach dystrybucji rozpocznie się w środę 16 kwietnia od godz. 10., a bilety dostępne będą:

– sprzedaż internetowa www.eventim.pl oraz www.ebilet.pl

– kasa nr 3 w ERGO ARENIE, czynna w tygodniu w godz. 10-16, tel.: (58) 76 72 101

– sieci Empik, Media Markt, Saturn oraz Media Expert

Ceny biletów:

Polska – Hiszpania:

Kategoria I  – 120 zł

Kategoria II – 85 zł

Kategoria III – 55 zł

Kategoria IV  – 25 zł

Uwaga!

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich w cenie 55 zł (wejście na podstawie jednego biletu dla osoby niepełnosprawnej oraz opiekuna) , nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl.

Polska-Niemcy:

Kategoria I  – 189 zł

Kategoria II – 129 zł

Kategoria III – 89 zł

Kategoria IV  – 59 zł

Uwaga!

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich w cenie 89 zł (wejście na podstawie jednego biletu dla osoby niepełnosprawnej oraz opiekuna) , nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest