23 kwietnia 2014

Plażowa kadra trenuje w Łodzi

We wtorek, w Łodzi, na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego rozpoczęła się pierwsza konsultacja kadry Polski seniorów plażowej piłki ręcznej. W zgrupowaniu uczestniczy 18 zawodników i trzech członków sztabu szkoleniowego. Fizjoterapeuta kadry, Grzegorz Kolczyński poinformował, że wszyscy kadrowicze są zdrowi i nie uskarżają się na poważne urazy.

Na obiektach SMS odbył się pierwszy trening kadrowiczów. Jak wyznał trener kadry, Arkadiusz Fajok jest to pierwsza w tym roku konsultacja szerokiej kadry zawodniczej. W maju planowana jest następna konsultacja dla następnej grupy zawodników.

Jak poinformował kierownik kadry Andrzej Jaworski baza sprzętowa SMS (boiska, siłownia basen, sauna) i warunki noclegowe są bardzo dobre. Na tych obiektach w tym roku będzie więcej zgrupowań i konsultacji kadry męskiej i żeńskiej plażowej piłki ręcznej.


Fot. Andrzej Jaworski
Zgrupowanie w Łodzi potrwa do 28. kwietnia br. W planach jest przeprowadzenie 12 jednostek treningowych i przeprowadzenie testów sprawdzających dla zawodników. Jest to pierwsza z szeeściu konsultacji męskiej kadry Polski w tym roku.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest