Związek Piłki Ręcznej w
Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów
młodszych (ur.1998 r. i mł.) na konsultację szkoleniową w
COS Cetniewo w terminie 21-28.06.2014:
Dariusz Tomaszewski /Fot. ZPRP
1. Pyrka Kacper – UKS Bursa Puławy
2. Szczepański Patryk – SKF Wisła Płock
3. Bulski Jakub – KS Vive Targi Kielce
4. Lasocki Karol – KS Vive Targi Kielce
5. Rynk Paweł – MTS Kwidzyn
6. Zastawny Oskar – UKS Royal Wilanów
7. Adamczyk Kamil – UKS Royal Wilanów
8. Rogalski Michał – KS Unia Lublin
9. Zarzycki Maciej – KS Unia Lublin
10. Skrzypczyk Dawid – KS Gwardia Opole
11. Przybysz Adrian – KS Gwardia Opole
12. Kołtunowicz Piotr – KS Start Konin
13. Sobczyk Marek – SKS Kusy Kraków
14. Koselski Konrad – MKS Zagłębie Lubin
15. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin
16. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa
17. Milewski Michał – UKS Iskra Bydgoszcz
18. Komarzewski Krzysztof – UKS Conrad Gdańsk
19. Kiersnowski Kacper – TS ZEW Świebodzin
20. Zając Maciej – TS ZEW Świebodzin
21. Nehrebecki Marek – AZS Przemyśl
22. Gądek Krzysztof – UKS Krakowiak Kraków
23. Gauden Maciej – UKS Jedynka Morąg
24. Orpik Jakub – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
25. Gluch Patryk – UKS 31 Rokitnica Zabrze
Zawodnicy rezerwowi:
Telka Łukasz – KS Vive Targi Kielce
Chełmiński Adrian – UKS Nike Ciechanów
Dudkowski Paweł – WKS Śląsk Wrocław
Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn
Kowalczyk Paweł – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Makowski Tomasz – UKPR Agrykola Warszawa
Olkowski Aleks – SKF Wisła Płock
Wołowiec Krystian – SKF Wisła Płock
Antosik Kacper – CHKS Łódź
Mauer Patryk – UKS Dziewiątka Legnica
Landzwojczak Ryszard – MKS Tęcza Kościan
Kadra szkoleniowa:
Tomaszewski Dariusz – trener główny
Skórski Michał – trener współpracujący
Błaszkiewicz Tomasz – trener bramkarzy
Mysnera Krzysztof – fizjoterapeuta
I. Zbiórka zawodników: dnia 21.06.2014 (sobota) do godz. 16:00 w COS Cetniewo; ul. Żeromskiego 52; 84-120 Władysławowo.
II. Kluby macierzyste winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.