23 czerwca 2014

Konsultacja w Łodzi

W Łodzi na obiektach SMS w dniach 16-20.06.2014 r. odbyła się pierwsza w tym roku konsultacja kadry kobiet plażowej piłki ręcznej. Była to pierwsza akcja szkoleniowa z nowo powołanymi przez trenerów – Jolantę Jochymek i Roberta Bejgiera – kadrowiczkami.

Trener główny Jolanta Jochymek zadowolona jest z warunków jakie zostały stworzone na zgrupowaniu, chwali atmosferę w panującą w grupie. Oboje trenerzy podkreślają ogromne zaangażowanie kadrowiczek na zajęciach treningowych. Wszystkie kadrowiczki nie narzekają na kontuzje ani nie zgłaszają żadnych urazów poinformowała fizjoterapeutka, Małgorzata Kowalska.

W trzecim dniu konsultacji kadrowiczki zostały poddane pomiarom antropometrycznym i testom ogólno-sportowym na szybkość i zwinność. Testy przeprowadził Piotr Stępień ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, który dysponuje profesjonalna aparaturą do tego typu pomiarów. Oprócz boiska do gry kadrowiczki miały do dyspozycji saunę i basen.

Kadrowiczki odwiedził wiceprezes ds. szkoleniowych ZPRP Zygfryd Kuchta, który poinformował o planach Związku dotyczących plażowej piłki ręcznej, zapoznał się z warunkami panującymi na zgrupowaniu i wysłuchał opinii kadrowiczek o organizacji zgrupowania.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest