30 czerwca 2014

Radom Open: Triumf Damy Radę i Juko

Za nami kolejny turniej w ramach zmagań o Mistrzostwo Polski w piłce ręcznej plażowej. Tym razem specjaliści od gry na piasku walczyli w ramach Radom Open 2014. Przez dwa dni na obiektach MOSiR-u nad zalewem Borki trwała rywalizacja, która cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców Radomia.

Wśród kobiet najlepsza okazała się drużyna Piotrkowianin JUKO Piotrków Trybunalski, wyprzedzając na podium Byczki Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie i Red Hot Czili Buk. W zmaganiach panów triumfowała drużyna Damy Radę Inowrocław, przed Auto Petra Płock i Piotrkowianinem JUKO Piotrków Trybunalski.

/Fot. G.Trzpil (2)

Gościnność radomian podkreślały wszystkie uczestniczące w turnieju zespoły. Gospodarze byli równie uprzejmi również na boisku, plasując się w końcu stawki zarówno w zmaganiach pań jak i panów. Trzeba jednak przyznać, że czołowe ekipy w Polsce grają niemal wyłącznie na plaży i temu podporządkowują cały rok startów i przygotowań, reprezentanci Radomia spotykają się zaś na piasku tylko okazjonalnie.

Kolejne zawody cyklu Mistrzostw Polski zostaną rozegrane w Płocku (5-6.07), Warszawie (19-20.07) i Gdańsku (2-3.08). Sezon zakończy turniej o Puchar Polski w Świnoujściu (15-17.08).

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest