11 sierpnia 2014

PGNiG głównym sponsorem ME Juniorów

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA jest głównym sponsorem Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn do lat 18. Impreza odbędzie się w dniach 14 – 24 sierpnia br. w Gdańsku i w Gdyni. Spółka od roku 2010 jest sponsorem strategicznym Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

PGNiG SA jest liderem rynku gazu ziemnego w Polsce. Jest to firma o ugruntowanej pozycji nie tylko w naszym kraju, ale i za granicą. Jej tradycja sięga XIX wieku, od 2005 roku spółka jest obecna na parkiecie warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.


Spółka jest posiadaczem tytułu Sponsora Głównego Reprezentacji Polski Kobiet, Reprezentacji Polski Mężczyzn oraz reprezentacji młodzieżowych i juniorskich. Od sezonu 2010/2011 spółka jest też sponsorem tytularnym ligi piłki ręcznej kobiet i mężczyzn.


PGNiG SA była także głównym sponsorem Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Kobiet do lat 17, których gospodarzem w ub.r. była Polska. Za półtora roku w czterech polskich miastach zostaną zorganizowane mistrzostwa Europy seniorów, czyli EHF Euro 2016.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest