14 listopada 2014

Sprzedaż biletów na MŚ 2015

Komitet Organizacyjny Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn Katar 2015 ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie sprzedaży biletów. Wejściówki na wszystkie mecze są dostępne on-line na oficjalnej stronie internetowej imprezy: www.qatarhandball2015.com/tickets
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Mistrzostwa Świata odbędą się w dniach 15 stycznia – 1 lutego 2015 r. Widzowie z całego świata mogą kupować bilety na ceremonię otwarcia oraz mecz inaugurujący imprezę, Katar – Brazylia, który odbędzie się w nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiekcie Lusail Hall, mogącym pomieścić 15 300 widzów.

Lusail Multi-Purpose Hall

Począwszy od rundy wstępnej spotkania będą rozgrywane w trzech miejscach: Lusail Multi-Purpose Hall (to w tym obiekcie Polska zagra swoje pierwsze spotkanie turnieju z Niemcami), Ali Bin Hamad Al Attiya Arena w Al Saad i Duhail Handball Sport Hall w Duhail.

Dla szerokiej publiczności w Katarze, bezpośrednia sprzedaż biletów rozpocznie się na początku grudnia w miejscowych centrach handlowych: Villaggio, Landmark, City Center oraz Al Khor. 
Organizatorzy zaznaczają, że w przypadku awansu zespołu Kataru do 1/8 finału i ćwierćfinału, gospodarze mistrzostw mecze w tych fazach rozegrają w Lusail Multi-Purpose Hall.   
W trakcie trwania imprezy sprzedaż biletów będzie prowadzona na bieżąco w kasach hal.Wszystkie aktualizacje dotyczące informacji związanej z dystrybucją biletów będą  ogłaszane pod adresem www.qatarhandball2015.com/tickets.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest