15 listopada 2014

Sport Transfer podpisał umowę z EHF

EHF podpisał dwuletnią umowę z polską firmą Sport Transfer na dostawę bramek na potrzeby swoich najważniejszych imprez, w tym mistrzostwa Europy mężczyzn i kobiet we wszystkich kategoriach wiekowych. Zgodnie z kontraktem sprzęt firmy Sport Transfer będzie wykorzystany m.in. w trakcie EHF Euro 2014 kobiet w Chorwacji i Węgrzech, EHF Euro 2016 mężczyzn w Polsce i w EHF Euro 2016 kobiet w Szwecji.

Bramki polskiej firmy pomyślnie przeszły fazę testów w trakcie tegorocznych turniejów EHF Final4 – mężczyzn w Kolonii i kobiet w Budapeszcie. Partnerska współpraca między stronami została nawiązana w 2012 r. a dokładnie podczas mistrzostw Europy oraz finału EBT w piłce ręcznej plażowej.


/ Fot. EHF

Podpisy na umowie złożyli – Karolina Bałuk, prezes firmy Sport Transfer i Jean Brihault, prezydent EHF. Uroczystość miała miejsce 14 listopada w siedzibie EHF, w Wiedniu.

– Cieszę się, że udało się nam rozszerzyć współpracę ze Sport Transfer na nasze flagowe imprezy. Jakość sprzętu tej firmy jest bardzo wysoka, a to odpowiada standardom jakich oczekujemy przy organizacji naszych najważniejszych turniejów – przyznał prezydent Brihault.

Komentując podpisanie umowy, prezes Bałuk  powiedziała: "umowa jest bardzo ważna dla Sport Transfer. To ułatwi większą dostępność produktów firmy w całej Europie. Jednocześnie pokaże wysoką jakość sprzętu, co zawsze było priorytetem, niezależnie od dyscypliny, czy to chodzi o siatkówkę, koszykówkę czy piłkę ręczną”.

Więcej o firmie Sport Transfer na stronie www

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest