10 marca 2015

Warsztaty Euro 2016 w Krakowie

W Krakowie trwają trzydniowe warsztaty zorganizowane przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce dla Partnerów Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn EHF Euro 2016. Mają one na celu jak najlepsze przygotowanie wszystkich stron do organizacji turnieju oraz podjęcie możliwie jak najszerszej dyskusji i wypracowanie jak najlepszych rozwiązań w poszczególnych sferach organizacyjnych.

W poniedziałkowych obradach udział wzięli przedstawiciele Związku Piłki Ręcznej w Polsce, wszystkich miast gospodarzy oraz regionu Małopolska, a także hal na których odbędzie się impreza.

Warsztatom przewodniczyli wiceprezes ZPRP ds. Rozwoju oraz szef Komitetu Organizacyjnego EURO 2016 Marcin Herra oraz dyrektor turnieju Marcin Dudziński, którzy rozpoczęli od przedstawienia stanu przygotowań do mistrzostw oraz struktury departamentu EURO 2016. Zaprezentowane zostały kluczowe obszary działania, plan komunikacji oraz harmonogram wydarzeń przed turniejowych. W czasie pierwszego dnia podjęty został również temat cen oraz strategii sprzedaży biletów.

Szeroko dyskutowano o organizacji stref kibica, szczególnie w miastach, w których nie będą grali Polacy – uczestnicy warsztatów zastanawiali się nad ich najlepszą możliwą lokalizacją oraz wielkością.

Spotkania będą kontynuowane we wtorek i w środę, tym razem z udziałem przedstawicieli Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej, firmy Infront oraz pozostałych Partnerów Mistrzostw Europy. W programie warsztatów nie mogło też zabraknąć wizyty w Kraków Arenie, gdzie swoje mecze w ramach turnieju rozgrywać będzie reprezentacja Polski.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest