4 sierpnia 2018

AMŚ: Finał był blisko

Polki po zaciętej walce przegrały z Brazylią 27:29 półfinał Akademickich Mistrzostw Świata w Rijece. Zespół Sabiny Włodek i Leszka Krowickiego w niedzielnym meczu o brązowy medal zagra z Koreą Płd.
DSC_0639

Biało-czerwone półfinałowe spotkanie rozpoczęły bardzo skoncentrowane. Mocno pracowały w obronie i antycypowały podania przeciwniczek. Dzięki temu często wyprowadzały skuteczne kontry.

Druga połowa nie byłą już tak udana w wykonaniu naszej drużyny. Popełniliśmy zbyt dużo błędów, aby zachować wypracowaną wcześniej przewagę. Dziewczyny wałczyły do samego końca. W ostatnich minutach słoweński sędzia dwukrotnie nie dopatrzył się ewidentnych fauli w polu bramkowym na Katarzynie Janiszewskiej.