9 czerwca 2018

Korona Handball triumfatorem Pucharu ZPRP Młodziczek

Korona Handball Kielce zdobyła Puchar ZPRP młodziczek, pokonując w wielkim finale rozgrywek Akademię Handballu Ruchu Chorzów 27:22 (15:11). Brązowe medale dla KS Bystra, który w meczu o najniższy stopień podium pokonał AP Marcovię Marki 33:31 (16:16).

mlodziczki_korona_h_puchar

To właśnie starcie o trzecie miejsce okazało się najbardziej wyrównane w całym turnieju Final4 rozgrywanym w Kielcach. W piątkowych półfinałach gospodynie pokonały Marcovię 39:26 (20:12), a Chorzowianki okazały się lepsze od KS Bystra 25:19 (12:13).

Ogromne gratulacje dla całej czwórki finalistów, a w szczególności dla triumfatorek z Korony Handball Kielce!

SZCZEGÓŁOWE STATYSTYKI MECZÓW TURNIEJU FINAL 4 O PUCHAR ZPRP MŁODZICZEK 2018 SĄ DOSTĘPNE W INTERNETOWYM SYSTEMIE ROZGRYWEK POD ADRESEM: https://bit.ly/2l1i3GW.