17 lutego 2018

Druga przegrana Biało-czerwonych w Rumunii

Drugi występ w turnieju w rumuńskiej Ramnicu Valcea zupełnie nie udał się reprezentacji Polski juniorek młodszych. Podopieczne Edyty Suchy przegrały z zespołem gospodarza zawodów 15:34 (6:15).

POL-HUN

Zdaniem naszego sztabu szkoleniowego drużyna rozegrała najsłabszy mecz w swojej historii. Biało-czerwone dochodziły do pozycji rzutowych, ale kompletnie zawodziła skuteczność. Często po ich rzutach piłka leciała w środek bramki. W pierwszej połowie nasz zespół zdobył sześć bramek, z tego połowa została zdobyta z rzutów karnych.

– Wcześniej dziewczyny potrafiły się postawić Hiszpankom czy Niemkom. A teraz nic im nie wychodziło. Rumunki to drużyna o bardzo dobrych warunkach fizycznych. Niektóre z nich grają już w najwyższej klasie rozgrywkowej. Taka przegrana boli – podsumowała trener Suchy,

Rumunia – Polska 34:15 (15:6)

Polska: Hoffman, Suliga – Głębocka 1, Jureńczyk 3, Kopańska 1, Bury 1, Niewiadomska 2, Świerżewska 2, Musiał 1, Kawka 4, Pawlak, Korytowska, Szulc, Kowalska, Kozioł, Domagalska.