20 października 2015

Mistrzostwa Europy Masters

W mistrzostwach Europy Masters, w kategorii +50, odbywających się w Nicei na początku października wystąpiły dwa zespoły z Polski. Silesia zajęła dobre, trzecie miejsce, a drużyna Szczecina uplasowała się na piątej pozycji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W tej kategorii rywalizowało 10 ekip. Obie polskie zespoły przydzielono do jednej grupy. – W naszej grupie wygraliśmy z RTU Riga  20:11 oraz Trionfale Roma 14:11, przegraliśmy z Budapest Old Boys 9:12 oraz z naszym odwiecznym rywalem Silesia 5:9 – powiedział zawodnik ze Szczecina, Grzegorz Kamiński. – W meczu o 5 miejsce graliśmy z Saline Boys. Spotkanie w drugiej połowie, przy stanie 7:3 dla Szczecina, przerwano z powodu ulewnego deszczu i przeciekającego dachu. Ostatecznie zadecydowano, iż wynik zostanie utrzymany, a kolejność będzie dla obu zespołów taka sama czyli 5 miejsce ze wskazaniem na Szczecin.