20 lipca 2013

OOM: triumf Świętokrzyskiego i Mazowsza

W Konstantynowie Łódzkim oraz Łodzi zakończyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Wśród dziewcząt triumfował zespół województwa Świętokrzyskiego, który w finale pokonał Pomorskie 23:19. W rywalizacji chłopców pierwsze miejsce dla województwa Mazowieckiego, w finale 33:31 z Dolnośląskim.

W meczu o brąz w kategorii dziewcząt województwo Śląskie pokonało Dolnośląskie 30:20, wśród chłopców miejsce na najniższym stopniu podium wywalczyli zawodnicy z województwa Świętokrzyskiego, pokonując w decydującym spotkaniu Wielkopolskie 36:26.

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY – FINAŁ DZIEWCZĄT / komunikat końcowy [plik PDF]

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY – FINAŁ CHŁOPCÓW / komunikat końcowy [plik PDF]